Påmelding

Vipps Kr. 25,- til 10 76 23 og merk med "flaske" - så henter du den på klubbhuset.

 

 

Organisasjon

Skrevet av: Erik Dahle, publisert 10.10.2017

 

 

 

Rolle Periode Navn E-post
Daglig leder   Erik Dahle leder@sandnessykleklubb.no
       
Styreleder 2018 Morten Hagland morten@olavs.no
Nestleder 2017-2019 Atle
Evjen
atle.evjen@lyse.net 
Styremedlem 2018 - 2020 Christine Olsen-Hagen svein.olav.rege@lyse.net 
Styremedlem 2016 - 2018 Knut Underbakke knut@underbakke.as 
Styremedlem 2017 - 2018 Bjørn Eikeskog bjorn@eikeskog.no 
Styremedlem 2017 - 2018 Kjersti Aanderaa kjersti99@gmail.com 
Styremedlem 2017 - 2018 Vidar Bringeland Sørensen vidarsor@gmail.com 
       
Varamedlem 2017-2018 Torild Kollsgård torild.delin.kollsgard@ti.no 
Varamedlem 2017-2018 Espen Osaland espen.osaland@qinterra.com 
       
Revisorer      
Revisor 2017 Anne B. Skjæveland  
Revisor 2017-2018 Kjell Fjeldheim  
       
Valgkomitee      
Leder   Karl Geir Pedersen  
Medlem   Laila Våge  
Medlem   Erik Johan Sæbø  
       
Representanter i styret til Nordsjørittet  
 Medlem  2018 Odd B. Skjærseth odd.b@skjaerseth.com 
 Medlem  2018 Rolf Bergseth rbergseth@gmail.com 
 Medlem  2018 Bjørn Eikeskog