Abonner på nyheter
Kontakt oss
Påmelding

Vipps Kr. 25,- til 10 76 23 og merk med "flaske" - så henter du den på klubbhuset.

Organisasjon

Skrevet av: Atle Evjen / Vidar B. Sørensen, publisert 10.10.2017

 

 

 

Rolle Periode Navn E-post
Styreleder 2019-2020 Atle Evjen

atle.evjen@lyse.net

Nestleder 2019-2020 Knut Underbakke

knut@underbakke.as

Styremedlem 2019-2020 Torild Kollsgård

Torild.Delin.Kollsgard@kiwa.com

Styremedlem 2019-2021 Inglen Haugland

inglen.haugland@sr-bank.no

Styremedlem/

sekretær

2019-2021 Vidar Bringeland Sørensen

vidarsor@gmail.com

Styremedlem 2019-2021 Oda Kollsgård

oda.dk@icloud.com

Styremedlem 2019-2021 Karl Geir Pedersen

karl@kapefinans.no

Varamedlem 2019-2020 Hans Erik Olsen

hansifjellberg@gmail.com

Varamedlem 2019-2020 Frode Waage

frode.waage@lyse.net

Varanedlem  2019-2020 Fred Anton Langhelle

fredanton@langhelle.org

       
Revisorer      
Revisor 2019-2020 Astrid Helen Njærheim

astrid.njaerheim@lyse.net

Revisor 2019-2020 Anne B. Skjæveland

skjaeveland@hotmail.com

       
Valgkomite      
Leder 2019-2020 Erik Johan Sæbø

erik-johan.saebo@spinn.no

Medlem 2019-2020 Laila Våge

laila_vatne@hotmail.com

Medlem 2019-2020 Morten Hagland

morten@olavs.no

       
Representanter i styret til Nordsjørittet AS  
 Leder  2019-2020 Odd B. Skjærseth

odd.b@skjaerseth.com 

 Medlem  2019-2020 Rolf Bergseth

rbergseth@gmail.com

 Medlem 2019-2020 Bjørn Eikeskog

bjorn@eikeskog.no

OKDenne siden benytter cookies
Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å bedre din brukeropplevelse. Ved å fortsette å bruke vårt nettsted samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler . Detaljer